Kodėl merino vilna?

Kodėl merino vilna?

 Merino vilnos audinį pasirinkome dėl jo unikalių savybių reguliuoti kūno temperatūrą, bei dėl audinio švelnumo. Pirmuosius kostiumėlius pasiuvome savo sūnui – Jokūbui, o vėliau nusprendėme, kad norime savo gaminiais pasidalinti su kitais. Taip ir gimė mūsų šeimos prekės ženklas – Mini. Jo . Esame labai laimingi, kad mūsų gaminius pamilote ir Jūs.

Mūsų Merino vilnos drabužiai yra gaminami iš 100 % Merinosų avių vilnos. Renkamės tik Lietuvoje pagamintus audinius, kad galėtume Jums garantuoti dėl drabužių kokybės.

Dažnai galite išgirsti, kad vilna kanda, vaikai vilnos drabužių nemėgstą, tačiau galiu Jus patikinti, kad Merinosų avių vilnos drabužiai taps mylimiausi Jūsų vaiko drabužiai. 

Kiekvienas išbandęs merino vilnos drabužius Jums patvirtins, kad tai drabužis, kurį norisi dėvėti nuolatos.

Ar žinote kokios yra geriausios šio audinio savybės?

Tai yra visiškai natūralus audinys, kuris dėl savo unikalių savybių neleis Jūsų vaikui nei sušalti, nei sukaisti. Nors audinys yra labai plonas, tačiau jis puikiai reguliuoja kūno temperatūrą. Todėl merino vilnos drabužius galite drasiai naudoti kaip apatinius drabužius ne tik šaltiems žiemos pasivaikščiojimams, tačiau ir karštomis vasaros dienomis.

Merino vilnos audinys yra labai minkštas, lengvas ir švelnus. Jis visiškai nekanda, todėl tai idealiausias drabužis naujagimiams. 

O kas svarbiausia, kad šio audinio nereikia dažnai plauti. Pakanka tik gerai išvėdinti ir drabužis vėl bus kaip naujas.

Drabužių priežiūra taip pat labai paprasta. Galite skalbti skalbimo mašinoje iki 30 laipsnių, naudojant rankinio skalbimo programą. Tačiau negalima džiovinti būgninėje džiovyklėje.

Kadangi tai yra natūralus audinys, todėl po skalbimo jis būna tik šiek tiek drėgnas. Dėl to labai greitai išdžiūna natūraliai. O tai įtakoja tai, kad merino vilnos audinys yra linkęs ne tik sugerti drėgmę, tačiau ją paskirstyti taip, kad drėgmės perteklius kuo greičiau išgaruotų ir nesukeltų jokio diskomforto.

Tikriausisi vienintelis minusas šio audinio yra tas, kad nuo trinties jis gali  veltis. Vėlimasį įtakoja tai, kad audinys yra 100 % natūralios sudėties, be jokių sintetinių priedų, kurie padeda išvengti drabužių vėlimosi.

Tačiau mes renkamės tvarumą ir natūralumą. Mums svarbu, kad vaikų drabužiai, kurie tiesiogiai liečiasi su jų odele, būtų natūralios sudėties.

Keli patarimai kaip išvengti vėlimosi:

1.       Skalbkite išverstus į blogą pusę;

2.       Skalbkite rankomis, arba naudokite švelnaus skalbimo funkciją;

3.       Naudokite specialiai vilnai skirtus skalbiklius ir nenaudokite audinių minkštiklio;

4.       Rinkitės šviesesnių spalvų drabužius, tuomet mažiau matysis audinio susivėlimas;

5.       Stenkitės apsaugoti audinį nuo trinties į sintetinius audinius ir pan.

6.       Mes negalime garantuoti, kad visiškai apsaugosite audinį nuo vėlimosi, tačiau jei norite, kad drabužiai visiškai nesiveltų, tuomet reikėtų rinktis drabužius su sintetinėmis priemaišomis.

 

Merino vilnos drabužiai yra skirti nešioti kuo arčiau kūno, todėl tai yra apatiniai termo drabužiai. Rinkdamiesi drabužius atkreipkite dėmesį į tai, kad net ir susivėlęs merino vilnos  drabužis puikiai atliks savo funkciją, o drabužis turintis sintetinių priemaišų gal ir nesivels, tačiau tai nebus 100 % natūralus audinys.